0535 859 75 83

Hakkımızda

Hikayemiz

 

Kimyasal  içermeyen, doğal Ayvalık zeytinyağının gücüne inanıyoruz.Tüketirken mutlu olacağınız, güvende hissedeceğiniz ve güçlü sonuçlar alabileceğiniz ürünleri doğaya, saygılı bir şekilde üreten ayvalığımızın güzü markalarının ürünlerini doğaya ve doğala olan inancımızdan gelen pozitif enerjimizi size gönderiyoruz.

2017’yılında çıktığımız bu yolda çok kat edeceğimiz uzun yıllar olduğunun bilimci için hiç durmadan çalışıp Ayvalık bölgesinin kaliteli ürünlerini üreten markaların ürünlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya devam edeceğiz. 

 

 Felsefemiz

 

 

Marka değerlerimizi %100 saydamlık ve sonuç alınan doğal içeriklere adıyoruz ve bu yolda sadece doğadan elde edilen ve klinik sonuçları bulunan içerikleri kullanan üreticilerle çalışmayı,terci ediyoruz. Ayvalık’ta kendi atölyelerinde yaptıkları üretimle final ürünlerin içeriğine tam anlamında hakim oluyor ve 

bununla gurur duyuyoruz!Yolunuz düşerse” çok bildik bir sözcük… Biz böyle demeyip, sizi Troya’dan Likya Yolu’na ulaştıran, Ege’nin babası saydığımız Homeros’un İlyada’sının birebir akıp geçtiği Kazdağı diyarına, Ayvalık’a “yaz ya da kış, yolunuz mutlaka düşer” diyoruz.