0535 859 75 83

Hakkımızda

Sevgili Misafirlerimiz sizlere herseyburda1881.com olarak gerçek AYVALIK zeytinyağını üreten güzünde markalarını ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.


Tüketirken mutlu olacağınız, güvende hissedeceğiniz ve güçlü sonuçlar alabileceğiniz ürünleri doğaya, saygılı bir şekilde üreten Ayvalık,ğımızın güzüde markalarının ürünlerini doğaya ve doğala olan inancımızdan gelen pozitif enerjimizi size gönderiyoruz.


ViZYONUMUZ


2017’yılında çıktığımız bu yolda çok kat edeceğimiz uzun yıllar olduğunun bilinci içinde hiç durmadan çalışıp Ayvalık bölgesinin kaliteli ürünlerini üreten markaların ürünlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya devam edeceğiz. 

 

 

 

Marka değerlerimizi %100 saydamlık ve sonuç alınan doğal içeriklere adıyoruz ve bu yolda sadece Ayvalık zeytininden elde edilen ve klinik sonuçları bulunan üreticilerle çalışmayı,terci ediyoruz. Ayvalık’ta kendi fabrikalarında yaptıkları üretimle final ürünlerin içeriğine tam anlamında hakim oluyor ve 

bununla gurur duyuyoruz!Yolunuz düşerse” çok bildik bir sözcük… Biz böyle demeyip, sizi Troya’dan Likya Yolu’na ulaştıran, Ege’nin babası saydığımız Homeros’un İlyada’sının birebir akıp geçtiği Kazdağı diyarına, Ayvalık’a “yaz ya da kış, yolunuz mutlaka düşer” diyoruz.