0535 859 75 83

Saç Bakım ürünleri

Zeytinyağlı Şampuan 400 ml

ÜRÜN BİLGİSİİçerdiği zeytinyağı ile saçı besler, yıpranmalara karşı korunmasına yardımcı olur.Ürün Detayları:·Paraben, mineral, hayvansal yağlar, insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler&n..

19,00TL

Bioblas Şampuan Sağlıklı Uzama Etkili 1000 ml

ÜRÜN BİLGİSİBioblas Şampuan sadece saç dökülmesini azaltmaz aynı zamanda saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı uzamasına da yardımı olur...

29,00TL

Clear Men Şampuan Saç Dökülmesine Karşı 600 ml

ÜRÜN BİLGİSİKahve özü ile saç köklerini güçlendiren Clear Men Şampuan saç dökülmesini azaltır ve saçlarınızı onarır.Saç dökülmesine karşı geliştirilmiş kahve özlü özel formülü ile Clear Men Saç Dökülm..

26,00TL

Clear Men Şampuan Yoğun Arındırıcı 600 ml

ÜRÜN BİLGİSİAktif kömür içeren güçlü formülüyle Clear Men Şampuan saçlarınızı fazla yağdan ve kirden arındırır, ferahlatıcı bir his ve sağlıklı saçlar verir.Clear Men Yoğun Arındırıcı Şampuan, aktif k..

28,95TL

Clear Şampuan Kepeğe Karşı Etkili Saç Dökülmesine Karşı 600 ml

ÜRÜN BİLGİSİFormülündeki ginseng sayesinde saçlarınızı köklerden uca kadar daha güçlü bir hale getiren Clear Kepeğe Karşı Etkili Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, saçlarınızın canlılığını ve hücresel sağ..

27,75TL

Dermokil Naturel Hair Tüm Saçlar için Besleyici Şapuan 400 ml

ÜRÜN BİLGİSİDermokil Naturel Hair Tüm Saçlar için Besleyici Şampuan ile saçlarınız hacimli ve parlak bir görünüme kavuşur.İçeriğindeki doğal bitki yağları ve özleri ile saç diplerini besleyen, kil ve ..

17,90TL

Dermokil Zeytinyağlı Sıvı Sabun Mucizevi Kil 500 ml

ÜRÜN BİLGİSİDermokil Mucizevi Kil Zeytinyağlı Sıvı Sabun doğal bitkisel içeriğiyle teni nemlendirir ve besler.Dermokil Mucizevi Kil Zeytinyağlı Sıvı Sabun paraben içermeyen bitkisel formülüyle derinle..

19,00TL

Dove Canlandırıcı Bakım Şampuanı 600 ml

ÜRÜN BİLGİSİDove Canlandırıcı Bakım Şampuan içerdiği doğal yağlar ile yıpranmış saçlarınızı eski canlılığına kavuşturur.İçerdiği doğal yağlar ve özler sayesinde Dove Canlandırıcı Bakım Şampuan,canlılı..

22,00TL

Dove Avokado ve Kalendula Özlü Dökülmeye Karşı Bakım Şampuanı 600 ml

ÜRÜN BİLGİSİDove Avokado ve Kalendula Özlü Dökülmeye Karşı Şampuan parlak ve canlı olmasını sağlar, içeriğindeki doğal ve bitkisel özlerle saç derisini ve saç köklerini besler ve onarır...

21,90TL

Elidor Şampuan Güçlü ve Parlak 600 ml

ÜRÜN BİLGİSİElidor Güçlü ve Parlak Şampuan, saçlarınızı kökten uca besler ve güçlendirir. Bunun yanında saç derinizde de etkili bir bakım sağlar. Elidor güçlü ve parlak şampuan, bu etkileri sayesinde ..

21,90TL

Elidor Şampuan Sağlıklı Uzayan Saçlar 650 ml

ÜRÜN BİLGİSİElidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Şampuan içerdiği dermatolojik formüllü b7 vitamini ile saçlarınızı kökten uca besleyerek daha güçlü uzamalarını sağlar.Biotin ve Çam terebentin yağı içeren fo..

21,99TL

Elseve Şampuan Besleyici 6 Mucizevi Yağ 450 ml

ÜRÜN BİLGİSİElseve Besleyici Şampuan saçı güçlendiren ve koruyan 6 mucizevi yağ içeriğine sahiptir.Elseve Besleyici Şampuan saçlarınızı onarır ve kuruluğu giderir. Saçlara doğal nemini geri kazandırır..

21,90TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)