0535 859 75 83

Cilt Bakım Ürünleri

El ve Vücut Kremi Tabak 150 ml

ÜRÜN BİLGİSİİçeriğinde bulunan yüksek nemlendiriciler sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olur.Zeytinyağının cildi yatıştırıcı, nemlendirici ve buna bağlı olarak yumuşatıcı etkilerine ulaşacaksınız..

17,00TL

El ve Vücut Losyonu 250 ml

ÜRÜN BİLGİSİİçeriğinde bulunan yüksek nemlendiriciler sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olur.Zeytinyağının cildi yatıştırıcı, nemlendirici ve buna bağlı olarak yumuşatıcı etkileri de var. El..

18,00TL

Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi 75 ml

 Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi..

12,00TL

Akne Ve Siyah Nokta Önleyici

ÜRÜN BİLGİSİİçindeki çay ağacı özü sayesinde ciltte akne ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.  Diğer akne ve siyah nokta kremleri gibi cildi kurutmaz. Cilde derinlemesine ba..

37,90TL

Aksöğüt Masaj Kremi

ÜRÜN BİLGİSiBitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde rahatlatıcı bir masaj ürünüdür. Cildinizde ve vucudunuzda ferah bir his bırakır.Kullanımı: Yeterli bir miktarda ürünü ince tabaka ha..

49,90TL

Bakım Kremi 3 in 1 Vücut

ÜRÜN BİLGİSİİçindeki Ardıç Meyvesi Yağı , Aloe vera  ve  Ayn-ı Sefa sayesinde bu krem cildi nemlendirir ve bakım yapar.Düzenli kullanımda cildin daha pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşmas..

34,90TL

Besleyici Ve Yenileğici Argan Yağı 150ml

Ürün BilgiFAS'IN BESLEYİCİ ARGAN YAĞIArgan yağı : yenileyici, besleyici ve dengeleyici özellikler sunmaya yardımcı olur. Saçta kabartmayı önlemeye , kökten uca parlak ve sağlıklı uzamaya, elektriklenm..

49,90TL

BeyazlatıcıKrem

ÜRÜN BİLGİSİŞili Baldo Ağacı kabuğundan elde edilen Lumiskin ve Ayı Üzümü yapraklarından doğal olarak elde edilen Arbutin ile birlikte, Kuşburnu, Pirinç özü, C vitamini içeriği ile özel olarak gelişti..

49,90TL

Biofin Sakal Serumu

ÜRÜN BİLGİSİ Biofin Sakal serumu, en zor şekil alan sakal ve bıyık bakımında bile kolaylık sağlar. Hoş kokusu ile sakallarınızı ağırlaştırmadan kolayca şekil almasını, uzamasının h..

69,90TL

Bitkisel Karışım Masaj Kremi 100ml

Ürün Bilgisi Bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde rahatlatıcı bir masaj ürünüdür. Cildimizde ve vücudunuzda ferah bir his bırakır. Kullanımı: Yeterli bir miktarda ürünü in..

49,90TL

El Kremi 150 ml El Kremi 150 ml
Out of stock

El Kremi 150 ml

  Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi......

40,00TL

Zeytinyağlı Yüz Kremi 50 ml

ÜRÜN BİLGİSİNormal ve kuru ciltler için, içeriğindeki zeytinyağı cildi korur ve üst düzeyde nemlendirme yaratılmasını sağlar . İçeriğindeki Vitamin E serbest radikalleri etkisizleştirmeye ya..

27,00TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)