0535 859 75 83

Özgün Zeytincilik


Ayvalık Natural Sızma Zeytinyağı Gallone Şişe 1Lik

ÜRÜN BİLGİSİOleik asit oranı 0,8 'den düşük olup, daha çok salata, kahvaltı ve sebze yemeklerinde tüketebileceğiniz bir zeytinyağıdır. Üretim sürecinde hiçbir katkı maddesine yer v..

42,00TL

Ayvalık Zeytinyağı Sabunu 1Kg

ÜRÜN BİLGİSİGeleneksel methodlardan şaşmadan elde edilen zeytinyağı sabunu yıllardır süregelen bir üne ve kaliteye sahiptir.Sabun üretimimiz halen eski sistem olduğu için sabunların kesimleri kırmızı ..

30,00TL

El ve Vücut Kremi Tabak 150 ml

ÜRÜN BİLGİSİİçeriğinde bulunan yüksek nemlendiriciler sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olur.Zeytinyağının cildi yatıştırıcı, nemlendirici ve buna bağlı olarak yumuşatıcı etkilerine ulaşacaksınız..

17,00TL

El ve Vücut Losyonu 250 ml

ÜRÜN BİLGİSİİçeriğinde bulunan yüksek nemlendiriciler sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı olur.Zeytinyağının cildi yatıştırıcı, nemlendirici ve buna bağlı olarak yumuşatıcı etkileri de var. El..

18,00TL

Gurme Baharat 30 Gr

ÜRÜN BİLGİSİBaharat karışımı içindekiler: değişen oranlarda sumak, pulbiber, isot, kekik, fesleğen , sarımsak, muskat, biberiye, reyhan ve kişniş baharat karışımı..

10,00TL

Kantaron Yağı 50 ml

ÜRÜN BİLGİSİEski toprak diye hitap edilen tüm büyüklerimizin evlerinde bulunan ve günümüzde de her evde bulunması gereken mucizevi bir doğal şifa unsuru olarak adlandırılmaktadır.Zeytinyağı ve sarı ka..

10,00TL

Şekersiz Vişne Reçeli 300 Gr

ÜRÜN BİLGİLERİ · Reçellerimizin üretiminde kullandığımız meyveler doğrudan mevsiminde, taze olarak dalından toplanıp temin edilmektedir.· Alımı yapılan meyveler 2-6 saat içerisinde bahçeden ..

26,00TL

Süt Reçeli 400 Gr

ÜRÜN BİLGİLERİ Taze inek sütü ve şekerle hazırlanan süt reçeli aslında Latin Amerika'dan dünyaya yayılmış bir lezzet olarak ÖZGÜN den sizin mutfağınıza sağlıklı ve  en doğal şekliyle gö..

32,00TL

Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi 75 ml

 Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi..

12,00TL

Zeytinyağlı Şampuan 400 ml

ÜRÜN BİLGİSİİçerdiği zeytinyağı ile saçı besler, yıpranmalara karşı korunmasına yardımcı olur.Ürün Detayları:·Paraben, mineral, hayvansal yağlar, insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler&n..

19,00TL

Avokado Çeşnili Naturel Sızma Zeytinyağı 250 ml

ÜRÜN BİLGİSİOleik asit oranı 0,8'den düşük olup, üretim sürecinde hiç bir katkı maddesine yer verilmeyip, günümüzün modern ve hijyenik şartlarında, zeytin ve AVOKADO meyvelerinin aynı anda üretime gir..

35,00TL

Ayvaklık Taş Baskı Zeytinyağı Gallone Şişe 1.5 Lt

ÜRÜN BİLGİSİOleik asit miktarı 0,8 'den düşük olup, salata ve kahvaltılarda kullanabileceğiniz çok değerli bir zeytinyağıdır. Eski tip üretim methodunun, günümüze modernize edilmiş..

75,00TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 89 (8 Sayfa)